Запасні частини Nissan

Компанія NISSAN випускає високоякісні автомобілі, використовуючи найбільш просунуті, високотехнологічні стандарти якості. В першу чергу це відноситься до комплектуючих з яких збираються всі автомобілі на заводах NISSAN в світі. Всі оригінальні запасні частини NISSAN, що поставляються на вторинний ринок, проходять той же строгий відбір, що і комплектуючі для конвеєра. Ми знаємо, як мінімум, п’ять причин по якій вам набагато краще користуватися тільки оригінальними запасними частинами NISSAN.

Безпека

Безпека сучасного автомобіля NISSAN – це найбільш важливий аспект роботи всіх інженерів концерну. Автомобіль повинен зберігати еталонний рівень безпеки в найскладніших дорожніх умовах: на високій швидкості; на слизькому покритті; при сильних нерівностях дороги. Для створення автомобіля з такими високими стандартами безпеки, використовуються найбільш досконалі методи виробництва деталей: від гайки до мотора. Використовуючи оригінальні запасні частини NISSAN, Ви забезпечуєте максимальну безпеку роботи, як самої деталі, так і всього автомобіля в цілому.

Сумісність

Сучасний автомобіль NISSAN це понад 10 тисяч різних деталей, що працюють набагато більш злагоджено, ніж дорогий швейцарський годинник. Сумісність всіх комплектуючих і вузлів автомобіля NISSAN досягається за рахунок складних розрахунків великої групи інженерів NISSAN. Використовуючи нові оригінальні запасні частини NISSAN, Ви зберігаєте свого автомобіля його стовідсоткову працездатність, а собі повну впевненість за кермом.

Гарантія

Гарантія на новий сучасний автомобіль NISSAN – формується з гарантії на всі його комплектуючі. Це стало результатом багаторічної наполегливої праці фахівців всіх рівнів NISSAN щодо забезпечення найвищого рівня якості всіх комплектуючих. Надаючи гарантію в 1 рік з моменту установки нової оригінальної запасної частини NISSAN, ми гарантуємо Вам повну впевненість у Вашому автомобілі NISSAN.

Зручність

Зручність обслуговування свого автомобіля – це можливість зберегти час для більш важливих і приємних справ. Комфорт, яким забезпечує NISSAN своїх покупців автомобілів, ми привнесли і в оригінальні запасні частини. Купуючи оригінальні запасні частини у офіційного дилера, ви завжди будете впевнені в якості Вашого автомобіля і якості комплектуючих, поставлених на нього.

Вигода

Можливість зберегти високу залишкову вартість вашого автомобіля після декількох років – це складний комплексний процес, до якого залучені багато фахівців компанії NISSAN, створюючи технічно досконалі, зручні і надійні автомобілі. При використанні оригінальних запасних частин, Ви забезпечуєте Ваш автомобіль високої залишковою вартістю, і тим самим зберігаєте Ваші доходи для інших цілей.