Підготуйте ваш автомобіль до літа

ВИГОДА НА АКСЕСУАРИ ДО 25%*

Тримач для велосипедів

Тримачя для вантажу

Багажний бокс

Фаркоп

"Секретні" колісні гайки

Персоналізація авто

ВИГОДА НА ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ДО 50%*

ВИГОДА НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДО 15%*

Запасні частини Value Advantage***

Моторні оливи. Вигода до 15%**

Свічки запалювання. Вигода до 15%*

Вітрові стекла. Вигода до 25%*

Гальмові колодки. Вигода до 15%*

Гальмові диски. Вигода до 15%*

Вигода на преміум фільтри до 25%*

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

Бажаєте дізнатися більше?

Акція діє на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій, зони проведення операції ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації, а також деяких регіонів, які потенційно знаходяться під обстрілами збройних сил Російської федерації або де проводяться бойові дії. Перелік дилерів, що здійснюють свою діяльність, зазначено на сайті www.nissan.ua
1 Діагностика підвіски автомобілів Nissan будь-якої моделі за спеціальною рекомендованою ціною від 399 грн. з ПДВ, яка включає діагностику залишкової товщини гальмівних колодок та дисків, діагностику стану шин (залишкова глибина протектора та стан шин), перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин.  Зазначена спеціальна ціна є рекомендованою на період дії Акції, остаточна вартість встановлюється дилерами самостійно та ТОВ «Ніссан Мотор Україна» не несе відповідальності у разі невідповідності встановленої дилером ціни зазначеній рекомендованій спеціальній ціні. Звичайна вартість діагностики визначається дилерами мережі Nissan в залежності від моделі Nissan та ціни нормо-години у окремого дилера. Вартість додаткової діагностики сплачується окремо, виходячи з розцінок дилера.
* Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні, адреси яких містяться на сайті nissan.ua. Знижки за різними акціями не поєднуються.
** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні.