РЕВОЛЮЦІЯ, НА ЯКУ ВИ ЧЕКАЛИ

NISSAN JUKE.
Зробіть виклик
буденності

ціна від*

1078 360 грн

Кредит від 0,01% на 2 роки¹

НОВИЙ NISSAN JUKE — КУПЕ-КРОСОВЕР

дизайн
технології
керування
універсальність
персоналізація

Зухвалість і неповторність

Оригінальне оновлене бачення. Nissan Juke створений зухвалим як зовні, так і всередині, невпинно притягуючи погляди. Нові легкосплавні диски, нові кольори й оновлений інтер’єр демонструють довершений стиль.

Адаптується так само швидко, як і ви

Дізнайтеся більше про габарити та місткість цього авто. У оновленому Nissan Juke кожна дрібниця створена для вашої зручності під час подорожі — від якості підібраних матеріалів до просторого багажного відсіку.

Прискорте свій серцевий ритм

Зручно влаштуйтесь у спортивному сидінні з підтримкою, візьміться за D-подібне кермо і готуйтеся до гострих відчуттів.

Габарити Nissan Juke

Компактний автомобіль із вражаюче просторим салоном — Juke забезпечує оптимальне використання простору.

Інтелектуальне водіння

Інтелектуальний підхід до пересування

Nissan Intelligent Mobility пропонує вам абсолютно новий спосіб керування.

Технології для нових можливостей

Завдяки інтелектуальній технології Nissan ви можете залишатися на зв’язку зі світом: підключати улюблені списки відтворення та програми, налаштовувати маршрути тощо.

Аксесуари для персоналізації вашого Nissan Juke

Ви можете створити свій унікальний Nissan Juke. Вибирайте аксесуари, які вам до смаку, і автомобіль стане продовженням вашої особистості, бездоганно задовольняючи всі ваші потреби як функціонально, так і візуально.

Автомобіль доступний для замовлення в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні з 01 червня 2024 року.
Про комплектації та наявність автомобілів в салонах дізнавайтесь в офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших країн. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані або згадані функції можуть бути недоступними або можуть не входити в стандартну комплектацію (можуть бути доступні як додаткові опції).
Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин та умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan звертайтесь до офіційних дилерів Nissan в Україні.
Щоб скористатися послугами NissanConnect Services, вам потрібно зареєструватися, створити обліковий запис та увійти в додаток NissanConnect Services за допомогою логіна та пароля. Щоб користуватися безплатним додатком NissanConnect Services, у вас має бути смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з активним мобільним зв’язком. Усі послуги NissanConnect Services залежать від вашої підписки та покриття мобільної мережі. Деякі послуги можуть бути платними. Додаткову інформацію ви можете знайти в додатку NissanConnect Services.
Підключення мобільного телефона для використання NissanConnect Services має здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використання системи завжди має здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії мають використовувати систему лише тоді, коли це безпечно.
* Підключення Android Auto™ / Apple CarPlay™ не є частиною комплектації або додатковим обладнанням автомобіля та означає можливість з’єднання з Android Auto™ / Apple CarPlay™ за умови використання мобільних пристроїв за допомогою спеціальних мобільних додатків. Виробник та Продавець автомобіля не несуть відповідальність за можливі неполадки чи неточності в роботі мобільних додатків, зокрема за відсутність чи неправильну роботу в них певних сервісів, або за відсутність інтерфейсу українською мовою, зокрема голосового управління, а також не відповідають за роботу мобільного пристрою користувача та технічні характеристики такого пристрою, які, зокрема, можуть обмежувати роботу та функціонал мобільних додатків, або ж обмежувати можливості користування даною функцією автомобіля.