НАЗУСТРІЧ ПРИГОДАМ

NISSAN X-TRAIL

ціна від*

840 820 грн

Кредит від 0,01% на 2 роки¹

ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ

від 4,6

ПОТУЖНІСТЬ, К.С.

ДО 171

СИДІННЯ

5

ВЕЛИКИЙ, ВПЕВНЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ З ПОВНИМ ПРИВОДОМ

АВТОМОБІЛЬ З ПОВНИМ ПРИВОДОМ, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Насолоджуйтесь часом, проведеним з близькими, завдяки цьому великому, впевненому кросоверу, в якому є все, що потрібно для успіху: потужний дизайн, солідна функціональність, надсучасні технології, комфорт і гнучкі можливості для активного проведення часу.

КОМФОРТНЕ ТА ЗАХОПЛИВЕ ВОДІННЯ

ОСОБЛИВОСТІ КОНЦЕПЦІЇ INTELLIGENT MOBILITY

Системи Intelligent Mobility в Nissan X-TRAIL — ваша допомога у забезпеченні впевненого та надійного керування автомобілем.

ПРЕМІАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ДИЗАЙН NISSAN X-TRAIL

Сталеві та хромовані елементи дизайну, нові передні фари та нові литі диски дозволяють Nissan X-TRAIL залишатися суперником, з яким не можна не рахуватися.

ОБЛАДНАННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ТЕХНОЛОГІЇ NISSAN X-TRAIL

Використовуючи NissanConnect, Ви можете отримати доступ до своїх мобільних додатків і навігації в одному місці, а першокласна акустична система Bose дарує вам чудове звучання улюбленої музики.

БУДЬ-ЯКІ ДОРОГИ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ NISSAN X-TRAIL

Інноваційні технології динамічного водіння та інтелектуальна система приводу 4х4 роблять новий Nissan X-TRAIL надзвичайно чутливим автомобілем, який адаптується до будь-яких умов їзди.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ NISSAN

Виведіть свій позашляховик Nissan X-TRAIL на новий рівень за допомогою стильних аксесуарів, які організують простір і забезпечують захист.

*Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.