НОВИЙ NISSAN
X-TRAIL З
ТЕХНОЛОГІЄЮ E-POWER.
Електрифікований сімейний позашляховик

ЩЕ БІЛЬШЕ ПРИГОД ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ’Ї

e-POWER. Вибирайте унікальну електрифіковану технологію, яка не потребує підключення до мережі

Nissan e-POWER — це унікальна електрифікована технологія, завдяки якій економічний бензиновий двигун заряджає акумулятор. Результатом став чутливий і практично беззвучний автомобіль, який не потрібно підключати до мережі чи заряджати. А комплектація e-4ORCE дає змогу насолодитися ще більшою потужністю та стабільністю. Завдяки цим технологіям водій може відчути переваги електромобіля. Унікальні технології нового Nissan X-TRAIL виходять за межі традиційного гібрида.

NISSAN X-TRAIL

Комплектації та ціни

Комплектації та ціни нового Nissan X-TRAIL — Знайдіть ідеальний сімейний позашляховик.

Дізнайтеся більше про технології нового Nissan X-TRAIL і виберіть варіант, який найкраще відповідатиме вашим вимогам.

Пригоди стають цікавішими з електрифікованим двигуном

Миттєве прискорення з технологією e-POWER і неперевершений контроль, який забезпечує система повного приводу e-4ORCE, дають змогу легко подолати будь-які перешкоди, навіть якщо на шляху зустрічаються слизькі чи горбисті ділянки. Настав час вирушати назустріч новим сімейним пригодам.

Більше не потрібно вибирати між естетикою та функціональністю

Ваша присутність не залишиться непоміченою завдяки вишуканим світлодіодним фарам. Зовні Nissan X-TRAIL такий самий вражаючий, як і технології, якими він оснащений. Приготуйтеся до пригод. Приготуйтеся до вражень.

ДИЗАЙН

Електрифікований 5- чи 7-місний позашляховик, у якому вистачить місця для кожного

Розмістіть до 7 осіб усередині автомобіля й назавжди забудьте про суперечки щодо найкращого місця в салоні. Підключайте гаджети через USB-порти для пасажирів передніх і задніх сидінь. Ви також можете обладнати багажний відсік відповідно до своїх потреб за допомогою спеціальних перегородок, створивши до 16 варіантів конфігурації.

Новітні технології приходять на допомогу

Уявіть, як добре було б мати додаткового водія, що завжди перебуває поруч. Який міг би заздалегідь попереджати, допомагав би паркуватися, тримати смугу й багато чого іншого. Розгляньмо технології Nissan докладніше (1).

1/2ДО 35 ДЮЙМІВ ІНФОРМАЦІЇ ТА РОЗВАГ
2/2ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

БЕЗПЕКА Й ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА ЗА КЕРМОМ

Створіть свій Nissan X-TRAIL

Створіть власний Nissan X-TRAIL в офіційному конфігураторі. Виберіть тип палива, двигун, трансмісію, колір та інші параметри.

Ознайомтеся з комплектаціями та виберіть ту, що вам найбільше до смаку

Натисніть тут, щоб порівняти комплектації нового Nissan X-TRAIL і знайти ту, що найкраще відповідатиме вашим потребам.

Залишайтеся на постійному зв’язку зі світом

У новому X-TRAIL збільшений 12,3-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю та застосунок NissanConnect Services (4) дають змогу відтворювати улюблену музику, використовувати застосунки, налаштовувати навігацію та багато іншого.

*Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.