КРОСОВЕР ДЛЯ МІСТА

Nissan QASHQAI

ціна від*

527 970 грн

Кредит від 0,01% на 2 роки¹

ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ

від 4,4

ПОТУЖНІСТЬ, К.С.

ДО 144

СИДІННЯ

5

НОВИЙ NISSAN QASHQAI

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КРОСОВЕР

У новому Nissan QASHQAI поєднуються чудовий зовнішній вигляд та ефективні аеродинамічні характеристики, завдяки яким ви отримаєте абсолютне задоволення від керування по місту.

продуманий дизайт та стиль

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ ТА ІНТЕР’ЄРУ

Популярний в усьому світі кросовер, який відрізняється широким спектром стильних оновлень — від безкомпромісного дизайну передньої решітки й капота до розкішних нових сидінь, — ніколи ще не мав кращого вигляду й не приносив такого задоволення.

ПЕРЕХІД ДО НОВОЇ ЕПОХИ

Nissan Intelligent Mobility

Інтелектуальні системи Nissan змінять ваш звичний спосіб взаємодії з кросовером Nissan QASHQAI і ви відчуєте підтримку, що додає впевненості під час керування.

НАДАЙТЕ СИЛИ СВОЇМ ВІДЧУТТЯМ

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ваші поїздки будуть несхожими одна на іншу завдяки інтелектуальній системі зв’язку Nissan і надзвичайному звуку, який забезпечує аудіосистема Bose преміум-класу.

ЗАПАЛІТЬ СВОЮ ПРИСТРАСТЬ ЗНОВУ

ІНТУЇТИВНІ ФУНКЦІЇ

Насолоджуйтеся кожним поворотом: завдяки інтелектуальним технологіям Nissan ви з новою силою закохаєтесь в керування автомобілем.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ NISSAN

Виведіть свій кросовер Nissan QASHQAI на новий рівень за допомогою стильних аксесуарів, які організують простір і забезпечують захист.

*Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.