Довершений кросовер*

АБСОЛЮТНО
НОВИЙ
NISSAN
QASHQAI

Nissan Qashqai
з технологією
Mild Hybrid

Гібридна технологія дає змогу ефективніше заощаджувати пальне, покращуючи ваше задоволення від керування кросовером.

Комплектації та ціни

Детальна інформація про комплектації та ціни абсолютно нового кросовера Nissan Qashqai.

АБСОЛЮТНО НОВИЙ QASHQAI

І знову його
дизайн
перевершує
будь-які
очікування

Новий Nissan Qashqai, який завжди пропонує надсучасний дизайн, дарує нове уявлення про те, яким має бути кросовер із його потужними пропорціями, оновленими LED фарами та масивними дисками. А завдяки широкому вибору кольорів ви зможете знайти саме той, що вирізнятиме вас серед інших.

ДИЗАЙН

Порівняння
комплектацій

Порівняйте комплектації Nissan Qashqai, щоб знайти ту, яка вам найкраще підходить.

Практичність абсолютно
нового Qashqai захоплює

Ви будете в захваті від шкіри преміум-якості (*), якою оздоблений салон, сидіння водія з масажем , нового цифрового дисплею та розширених можливостей зв'язку . А перед просторим інтер'єром ви просто не зможете встояти.

Nissan Intelligent Mobility

З технологією Nissan Intelligent Mobility ви почуватиметеся більш впевненіше, постійно залишаючись на зв’язку зі світом. Ви будете в курсі того, що відбувається навколо вас, і навіть зможете отримати додаткову допомогу, коли вона вам знадобиться.

Кольори та розміри

Більше варіантів кольорів ніж у будь-якого іншого кросовера та нові двоколірні комбінації, які ефектно підкреслюють лінії кузова. Адже Qashqai завжди умів відрізнятися.

Спеціальні пропозиції

Дізнайтесь більше про спеціальні пропозиції нового Nissan Qashqai: умови кредитування, програма лояльності тощо.

Залишайтеся на зв’язку зі світом

Завдяки можливостям підключення весь світ міститься буквально на кінчиках ваших пальців… або ж оживає зі звучанням вашого голосу. Удосконалене підключення до смартфона та бездротове заряджання спрощують життя водія.

Створити свій Nissan Qashqai

Створіть власний Nissan Qashqai в офіційному конфігураторі. Виберіть тип палива, двигун, трансмісію, колір та інші параметри.

Підкресліть свій індивідуальний стиль

Майте стильний вигляд, отримуйте ще більше переваг. Завдяки інноваційному дизайну аксесуари для абсолютно нового Qashqai стануть незамінними помічниками під час переміщення містом чи під час сімейних поїздок.

*Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.